تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۷
کد مطلب : ۱۳۰۹
جالب است ۰ +
صنایع‌دستی ایران در پلتفرم‌های چین معرفی می‌شود.
صنایع‌دستی ایران در پلتفرم‌های چین
مدیرکل دفتر تجاری‌سازی و بازاریابی صنایع‌دستی گفت: درصدد هستیم ارتباط هنرمندان و تولیدکنندگان خود را با پلتفرم‌های معروف چین تقویت کنیم.
به گزارش عصرمیزبان به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، فرزاد اوجانی با بیان اینکه برای اولین بار شاهد حضور فعالان تجارت الکترونیک و پلتفرم‌های صنایع‌دستی در همایش «معرفی فرصت‌های تجارت الکترونیک از طریق سرمایه‌گذاری در ایران و چین» بودیم، اظهار کرد: در این همایش مسئولان تجارت الکترونیک در خصوص ضرورت‌ها و آمار و اطلاعات مربوط به فرآیندهای الکترونیک در دنیا پرداختند و در این راستا دو شرکت از پلتفرم‌های معروف چین مانند دوئین اعلام آمادگی کردند. 
مدیرکل دفتر تجاری‌سازی و بازاریابی صنایع‌دستی افزود: بعضی از شرکت‌های مرتبط با شیرینی‌ها و سوغات نیز در خصوص این همراهی پیشگام شدند اما از نگاه این پلتفرم‌های چینی، صنایع‌دستی جزو آن دسته از اقداماتی است که ظرفیت قابل توجهی در حوزه الکترونیک دارد. 
او با بیان اینکه از این ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد، گفت: قصد داریم هنرمندان و تولیدکنندگان خود را با این پلتفرم‌ها ارتباط دهیم تا نقطه امیدی برای صنایع‌دستی کشور با وجود محدودیت‌های بین‌المللی باشد.
http://asremizban.com/vdce.78zbjh8xo9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما