تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۴۸
کد مطلب : ۱۳۲۷
جالب است ۰ +
همایش سراسری روز ملی فولکس واگن برگزار می‌شود.
روز ملی فولکس واگن در ایران
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری انجمن وسایل نقلیه تاریخی ایران، دهمین همایش سراسری گرامیداشت «روز فولکس واگن ایران» را به صورت همزمان در شش استان برگزار می‌کند.
به گزارش عصرمیزبان به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این همایش روز جمعه 28 اردیبهشت با حضور انواع خودروهای تولید شده توسط شرکت فولکس واگن که به عنوان بزرگترین خودرو ساز آلمانی شناخته می‌شود، همچون سال گذشته به صورت همزمان در شش شهر کشور برگزار خواهد شد.
مرکز فرهنگی هنری برج آزادی در تهران از ساعت 10 تا 12، باغ عفیف آباد در شهر شیراز از ساعت 10 تا 12، کاخ موزه چهل ستون اصفهان ساعت 10 تا 13، پیست اتومبیلرانی ارشاد در مشهد مقدس ساعت 10 تا 12، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رشت از ساعت 9 تا 13 و نمایندگی مهدوی موتورز در تبریز ساعت 10 تا 12، پذیرای دوستداران و علاقه‌مندان به وسیله‌های نقلیه تاریخی و قدیمی به ویژه انواع محصولات فولکس واگن خواهند بود.
این همایش‌ها به صورت همزمان در شش مرکز استان با همکاری باشگاه فولکس واگن ایران و در تهران با همکاری شهرداری منطقه 9 و مرکز فرهنگی هنری برج آزادی برگزار می‌شود.
29 اردیبهشت در ایران به نام «روز فولکس واگن» نامگذاری شده است.

  http://asremizban.com/vdce.w8zbjh8xf9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما