تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۱۳۹۶
جالب است ۰ +
ظرفیت‌های گردشگری ایران به ویتنامی‌ها معرفی شد.
معرفی ایران در رودشو ویتنام
برای نخستین بار رویداد معرفی ظرفیت‌های گردشگری جمهوری اسلامی ایران یا Road show و نشست B۲B با حضور معاون گردشگری کشور، هیات همراه و فعالین بخش خصوصی با هدف توسعه روابط گردشگری دوسویه در کشور ویتنام برگزار شد.
به گزارش عصرمیزبان این نشست، نخستین رودشو جمهوری اسلامی ایران در شرق آسیا بود و طی روزهای آتی در مالزی و اندونزی ادامه خواهد یافت.
در نشست رود شو که با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایران در کشور ویتنام برگزار شد، تجربیات برخی از ویتنامی‌ها که به ایران سفر کرده بودند نیز مطرح و کشورمان به عنوان مقصدی جذاب و دارای ابعاد متنوع در گردشگری مطرح شد. همچنین بسته‌های تبلیغاتی آماده شده توسط دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی وزارت نیز میان مخاطبان ویتنامی توزیع و توضیحات تکمیلی درباره محصولات متعدد صنعت گردشگری کشور ارائه شد.
در این نشست که با سخنرانی و حضور علی‌اصغر شالبافیان، معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مسلم شجاعی مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی و نیز فعالین بخش خصوصی برگزار شد، بیش از ۸۰ شرکت گردشگری از کشور ویتنام حضوری پررنگ داشتند و معاون وزیر گردشگری و ورزش این کشور نیز حضور داشت.
http://asremizban.com/vdca.on6k49nei5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما