تاریخ انتشار :پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۸
کد مطلب : ۵۲۶
جالب است ۰ +
قطب گردشگری و صنایع دستی ایران میزبان نمایشگاه تخصصی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری است.
یک هفته شلوغ گردشگری در اصفهان
دوازدهمین نمایشگاه گردشگری، صنایع دستی و هتل‌داری اصفهان هفتم تا یازدهم مهرماه پذیرای علاقمندان خواهد بود.
در این دوره از نمایشگاه گردشگری که در فضایی بالغ بر ۵۶۰۰ متر مربع و با حضور ۳۱ استان کشور برپا شده است، ۱۸۵ شرکت و انجمن فعال در حوزه‌های مختلف از جمله صنایع دستی و گردشگری، آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری، بوم‌گردی‌ها، شهرداری‌ استان‌ها و بیمارستان‌های فعال شهر اصفهان در حوزه گردشگری سلامت و جامعه هتلداران حضور دارند.
به گزارش عصرمیزبان با توجه به شعار هفته گردشگری سال ۱۴۰۱ که از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، «رویش اندیشه‌های نو در گردشگری ایران» عنوان شده، برای برگزاری نشست‌ها و میزگردهای تخصصی در حاشیه این نمایشگاه و با هماهنگی سایر نهادهای مربوط به گردشگری امکان برپایی برنامه‌های جنبی مختلف در راستای غنی کردن نمایشگاه برنامه‌ریزی شده است. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به نشست تخصصی گردشگری خوراک ایران، اولین جشنواره گز اصفهان، برگزاری مسابقات چوگان، برگزاری نشست تخصصی گردشگری سلامت، نشست میز ملی صادرات صنایع دستی کشور و نشست هیئت رییسه جامعه هتلداران اشاره کرد.
علاقه‌مندان به بازدید رویدادهای نمایشگاهی می‌توانند در تاریخ هفتم تا یازدهم مهرماه در ساعت ۱۱ الی ۲۰ به محل برگزاری نمایشگاه اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.
http://asremizban.com/vdcgr39n4ak9x.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما