تاریخ انتشار :سه شنبه ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹
کد مطلب : ۵۵۲
جالب است ۰ +
تعداد نظر۲
نمایشگاه های مهم و معتبر جهان همواره علاقمندان بسیاری داشته اند.
همه‌ی نمایشگاه‌های جذاب جهان در اینجا !
سالیانه شاهد رویدادهای کاری-تجاری بسیاری در سراسر دنیا هستیم که از آن می‌توان به نمایشگاه‌، گردهمایی‌، سمینار، کنفرانس‌، میتینگ‌، سمپوزیوم و همایش‌ اشاره کرد.
برگزاری تورهای نمایشگاهی، موضوعی تخصصی و حرفه ای است. تورهای نمایشگاهی نوع خاصی از تورهای مسافرتی است که هدف اصلی آن بازدید از یک نمایشگاه بین المللی در خارج از کشور است. اگرچه عوامل تشکیل دهنده این نوع تور با سایر تورها مشابه است اما ماهیت آن کاملا متفاوت است. برگزاری این تورها نیازمند تخصص های ویژه ای است که در صورت عدم وجود آنها متقاضی قطعا به اهداف خود دست نخواهد یافت.
شرکت گردشگری شمیران گشت یکی از مجموعه های موفق در برگزاری تورهای نمایشگاهی محسوب می شود.
آژانس مسافرتی جهانگردی شمیران گشت با رصد رویدادهای نمایشگاهی دنیا واطلاع رسانی درسایت خود ویزای تجاری یا ویزای نمایشگاهی را برای علاقمندان و فعالان اقتصادی صادرمی کند.
درتورهای نمایشگاهی، مسافران و شرکت‌کنندگان علاوه بر خدمات معمولی که هر تور نمایشگاهی عموما ارائه می‌دهد، از خدماتی چون اخذ ویزا، بیمه مسافرتی، پرواز رفت و برگشت، اقامت درهتل، ترانسفرهای فرودگاهی، گشت شهری، حضور راهنمای فارسی زبانِ دارای مجوز، تدارکات تهیه کارت ورود به نمایشگاه، ترانسفرهای روزانه‌ی نمایشگاهی نیز برخوردارمی شوند.

Fascinating exhibitions of the world
http://asremizban.com/vdcfi0dtaw6dt.giw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
Iran, Islamic Republic of
خدمات این مجموعه چه تفاوتی با بقیه شرکت ها داره؟
feedback
Iran, Islamic Republic of
مهم اینه که چقدر می گیرن و چقدر کارشون رو بلدن
وگرنه تور نمایشگاهی زیاده